Sposób uzyskania pożyczki ze złą historią kredytową

0
121

Wypełnij swój portfel za pomocą tych alternatywnych sposobów finansowania, nawet jeśli masz złą historię kredytową.

Jak szybko zbudować kredyt?

Nawet jeśli masz słaby rating, uzyskanie pożyczki nie jest niemożliwe. Te kilka opcji – począwszy od domowej akcji po atrakcyjność dla współtwórcy – może pomóc Ci zaoszczędzić dużo czasu. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej wskazówek.

Jeśli miałeś kłopoty z powodu problemów finansowych lub z powodu trudności z budowaniem kredytu po raz pierwszy, może być trudne uzyskanie kredytu. Dodatkowo, przy niedawnych zmianach w raportach o kredytach, ważne jest, aby zrozumieć, jakie czynniki wpływają na kredyt i jak go budować. Możesz być zaskoczony, że masz więcej opcji niż myślisz. Daję ci kilka sposobów na znalezienie dobrej pożyczki nawet przy złym kredycie.

Jak uzyskać pożyczkę z złym kredytem?

Nie mając kredytu lub cierpiąc z powodu złego kredytu na pewno masz świadomość iż to jest poważnym utrudnieniem w uzyskaniu kredytu, ponieważ jesteś postrzegany jako klient związany z wysokim ryzykiem. To tylko fakt, że dopóki nie zdobędziesz punktów kredytowych, nie będziesz pasować do standardowych wytycznych dotyczących pożyczek, których tradycyjne, duże banki muszą przestrzegać. Jeśli zostałeś odrzucony lub nie chcesz płacić za wysokie stopy procentowe, to są alternatywne opcje do rozważenia.

Skorzystaj z linii kredytowe

Jeśli masz wystarczająco dużo kapitału własnego, możesz uzyskać niskooprocentowaną, odliczaną od podatku linię kredytową, aby wydać ją w dowolny sposób. Oczywiście dotknięcie własnego kapitału własnego powoduje, że nieruchomość jest zagrożona, jeśli nie można spłacić długu. Ale jeśli masz solidne dochody i jesteś zdyscyplinowany w kwestii wypłaty linii kapitałowej, to jest niedroga opcja, niezależnie od wyniku kredytowego. Porównaj kredyty z kilku instytucji, dzięki czemu będziesz wiedzieć, gdzie możesz otrzymać najniższą stopę procentową przed podpisaniem ostatecznej dokumentacji.

Zobacz także:  Konsolidacja chwilówek

Skorzystaj z unii kredytowych

Unie kredytowe są podobne do banków, ale są własnością ich członków, którzy zazwyczaj mają coś wspólnego – podobnie jak praca w tej samej branży lub mieszkanie na tym samym obszarze geograficznym. Związki te są organizacjami non-profit, które przekazują członkom pożyczki w formie niższych opłat i z korzyścią wyższej obsługi klienta. Przejrzyj sieć internetową, aby zlokalizować związek kredytowy blisko Ciebie i zadzwoń tam aby porozmawiać o uzyskaniu osobistego kredytu. Porównaj kredyty z kilku instytucji, dzięki czemu będziesz wiedzieć, że otrzymujesz najniższą stopę procentową przed podpisaniem ostatecznej dokumentacji.

Jest jeszcze taka specjalna platforma online, która umożliwia pożyczanie bezpośrednio od osoby fizycznej, a nie instytucji. Pożyczki tego typu są coraz popularniejsze, ponieważ jest to usprawniony proces, który jest korzystny dla kredytobiorców, którzy płacą niskie stopy procentowe i inwestorów, którzy zarabiają wysokie stopy procentowe. Teraz możesz pożyczać zaledwie 6% – to dość imponujące.